Читай.net     
♦ Происшествия

Смерть на циркулярній пилці

Смерть на циркулярній пилці

Анатолій Білокінь 34 років, житель села Бережанки Тростянецького району Вінницької області, трагічно загинув, впавши на циркулярну пилу. Трагедія сталася 21 травня, чоловік у цей день розпилював на верстаті дрова. Свідків події немає. Мертвого чоловіка знайшла мати.
Людмила Левицька, Завідуюча Бережанського фапу, яку запросили на місце події першої розповіла: "Толя був без лівої руки, залишився без неї, тому що коли-то раніше потрапив під потяг. В той день він пиляв якісь дрова, мама поралася на подвір'ї по господарству. Почула, що циркулярка не так працює, прибігла, а Толя лежить на ній. Вимкнула верстат і стала кликати на допомогу. Коли я прибігла, це десь в половині третього, то допомогти вже нічим не могла, у нього шия до хребта перерізана".
Сусіди оперативно подзвонили в "швидку", а також оперативну групу Тростянецького райвідділу. Після огляду та протоколу, тіло було відправлено в місто Ладижин на експертизу.
Левицька розповіла про жертву: "Раніше Толя жив у селі Барі, працював токарем, був майстром на всі руки. Мав дружину, але дітей не було. Коли залишився без руки - переїхав в село до мами, жили удвох. Старші сестра і брат мають сім'ї й живуть окремо, батько помер раніше".

Опубликовано: 22.05.2013 17:34

Смерть на циркулярной пилеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia