Читай.net     
♦ Происшествия

Бабай заарештований

Бабай заарештований

У цю п'ятницю на вокзалі затримали легендарного авторитета Юрія Багієва, на прізвисько Бабай. Підконтрольна йому угрупування довгий час тримала в страху нелегальний бізнес на залізничному вокзалі Києва - продавців, таксистів і водіїв маршруток. У 2009 році він був заарештований і отримав умовний термін у 5 років. При цьому продовжував контролювати тіньовий бізнес на головному залізничному вокзалі країни. Незрозуміло, чи буде нинішній арешт більш результативним, ніж попередній. Бабая затримали за вимагання.
У МВС розповіли: «Правда, грошей при ньому не виявили, проте є кілька заяв торгівців з Привокзальної площі. Міліція дійсно збирається навести порядок на вокзалі». Затримання Багієва підтвердив Ігор Михалко, речник столичної міліції. Потрібно відзначити, що вплив Бабая на території відчувається донині. Біля вокзалу відкрилася офіційна автостанція, але нелегали-перевізники продовжують паркуватися на площі.
Адвокат Бабая Андрій Демчик сказав - з його підопічним зводять рахунки і прибирають як конкурента в бізнесі перевізників. Але перевізники дотримуються іншої думки.

Опубликовано: 21.05.2013 10:44

Бабай арестованВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia