Читай.net     
♦ Происшествия

Ще одне «мінування» Ради

Ще одне «мінування» Ради

22 травня, невідомий подзвонив в Печерське управління міліції і повідомив про замінування Верховної Ради. Про це повідомили в прес-службі МВС. Повідомляється, що чоловік подзвонив з мобільного телефону і повідомив він залишив біля будівлі парламенту вибухівку.
Прес-служба розповіла: «Повторно, приблизно через 15 хвилин, з того ж мобільного телефону надійшло ще одне повідомлення про закладену вибухівку біля будівлі Верховної Ради України, при цьому невідомий назвав ім'я і прізвище, а також те, що він нібито проживає в Києві і вказав адресу».
В ході обстеження приміщень, а також прилеглої території вибухових пристроїв та вибухонебезпечних речовин виявлено не було, евакуація не проводилася. Особистість людини, який повідомив про замінування, поки не встановлена, дані, які чоловік назвав співробітникам правоохоронних органів, не відповідали дійсності. Встановлено тільки те, що дзвінок з мобільного був здійснений з території Волинської області. Зараз ведуться слідчі дії. Варто відзначити, що чотирнадцятого травня повідомлялося, в Одесі пенсіонер повідомив про хибне замінування лікарні, банку та суду.

Опубликовано: 23.05.2013 15:48

Еще одно «минирование» РадыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia