Читай.net     
♦ Происшествия

Стіна просто обрушилася

Стіна просто обрушилася


Будинок у віці 100 років обрушився в Харкові. Цегляна стіна, висотою 5 метрів просто впала на землю. Про це сказано в сюжеті ТСН. На щастя, жертв немає. Сім'я, яка жила в аварійній квартирі, вижила тільки тому, що ночувала не вдома. Сусіди кажуть, що будинок затріщав вчора ввечері. Перелякані люди дочекалися ранку, а потім звернулися до комунальних служб та рятувальників. Коли ті приїхали, буквально за хвилини стіна звалилася прямо на очах.
Надія Дубовик, одна з мешканок будинку розповіла: "Стіна почала сипатися в шість. Спочатку впала всередину. Ми попередили дочка господині, мовляв, забирай дитину і йдіть. Сьогодні вранці спочатку чуємо гул. Вибігли - частина ще впала. Відразу викликали МНС і подзвонили в міськвиконком. МНС приїхали буквально за десять хвилин. Вони походили буквально дві хвилини і звалилася повністю вся стіна".
У "Житлокомсервисе" кажуть, що будинок аварійний, і його ремонтували. А навесні в одній із квартир була пожежа. Працівники комунальних служб припускають, що дерев'яні перекриття постраждали від вогню і дореволюційний будинок не зміг дочекатися ремонту і обвалився.
Ніна Гончаренко, начальник дільниці "Житлкомсервиса" сказала: "Будинок включений в план капітального ремонту, виділені бюджетні кошти, і вже є підрядник".
Дуже ганебна ситуація, на жаль, сьогодні мешканці не можуть вірити державним житловим організаціям.

Опубликовано: 11.05.2013 22:58

Стена просто обрушиласьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia