Читай.net     
♦ Происшествия

Жара провокує змій

Жара провокує змій


У Україні прогнозують нашестя степових гадюк цього літа. За словами фахівців, змії все частіше виповзають з гнізд далі і далі, що призводить до підвищення ризику зіткнення з ними на природі. Також очікується збільшення числа укусів зміями. І усе це із-за прогнозованої експертами жахливої жари. Змії - холоднокровні тварини, тому залежать від погоди, особливо від сонячного світла. Оскільки літо буде дуже жарким і без опадів, то для змій настає ідеальна пора для активності.
Висока температура до вподоби цим отруйним гадам, а для людини зустріч з гадюкою може закінчитися трагічно. Звичайно, за останні років десять ще жодна людина не померла від укусу змії. Проти її отрути існує спеціальна вакцина, але потрапити в організм укушеного вона повинна в найкоротші терміни.
Всього на території України налічується одинадцять видів змій, але степова гадюка - єдина отруйна з усіх. Але і при такій ситуації, що склалася, винищувати цих змій не дозволяється. Зоологи говорять про те, що при зустрічі з нею необхідно поводитися спокійно, не наступити на неї і просто обійти її стороною. Якщо почати намагатися лякати змію, тупати і кричати, гадюка відреагує як на виклик і може укусити. За законодавством країни, вбивство степової гадюки може обернутися неприємним штрафом у розмірі 4 тисяч гривен. Тому краще обходьте стороною і будьте обережні на природі!

Опубликовано: 11.05.2013 00:08

Жара провоцирует змейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia