Читай.net     
♦ Происшествия

Сексуальне "просвітлення"

Сексуальне

В Україні орудують збоченці, які під виглядом «духовних центрів» втягують в сексуальні оргії випадкових громадян і заробляють на цьому непогані гроші.
Вони обіцяють парафіянам духовну гармонію, а також просвітлення. Але замість гармонії сеанси закінчуються оргіями, про це сказано в сюжеті телепрограми "Гроші".
"Гроші" провели розслідування і з'ясували, що "духовні центри" заманюють людей. Після приходу на тренінг, людей з порога просять роздягнутися, щоб чистіше сприймати інформацію. Коли гіпноз починається, дівчата стають у коло і під музику рухаються по колу.
Ярослава Коба, журнались "Грошей" розповіла: "Після цього музика змінюється і наставник починає говорити дивні речі, вводячи всіх у транс".
Згідно її словами, за пару хвилин, загіпнотизовані повністю оголюються і без контролю свідомості стають учасниками лесбійських ігор.
Коли дівчата повністю не контролюють дії, до них приєднується тренер і з кожною "обмінюється сексуальними енергіями". Процес оргії контролюється помічницею коуча Езри Щербальського.

Опубликовано: 30.04.2013 23:23

Сексуальное "просветление"Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia