Читай.net     
♦ Происшествия

Замовне вбивство в Україні

Замовне вбивство в Україні


Зухвале вбивство бізнесмена Парфенюка сколихнуло не лише столицю. До кінця не розкритий мотив злочину, то факт, що це не побутовуха, в наявності. Оперативники упевнені, що жертва не могла бути людиною, що легко вплутується в п'яну бійку. Бізнесмен був серйозною людиною, очолював приватне підприємство "Термобуд-Україна". У державному реєстрі вказаний рід діяльності - земляні роботи і знос будівель. Швидше за все, бізнесмен перейшов комусь дорогу. Така версія у правоохоронців є.
Виталій Ярема, генерал міліції, розповів, що після 20 з гаком років роботи в кримінальному розшуку вже збився з рахунку, скільки замовних вбивств сталося в Україні. Така статистика є в Генпрокуратурі, але отримати таку вибірку неможливо, оскільки навіть смерть вдома можуть спочатку зареєструвати як вбивство. Але мотиви замовних вбивств залишаються колишніми: невиплата боргів, усунення конкурентів, побутовий конфлікт і захоплення бізнесу. Причому, сума боргу, яка може послужити поштовхом до замовного вбивства, іноді і не досягає двох тисяч доларів.
Правоохоронці визнають: розкрити замовне вбивство практично неможливо, якщо замовник серйозна або високопоставлена особа. Адже іноді виконавець не знає замовника в обличчя. Та і найманець вважатиме за краще отримати кулю в лоб замість в'язниці, в якій його також можуть убити. Тому міліція веде скрупульозне і тривале розслідування зв'язків жертв.

Опубликовано: 30.04.2013 23:41

Заказное убийство в УкраинеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia