Читай.net     
♦ Происшествия

Смерть в пологовому будинку

Смерть в пологовому будинку


У Кримському Роздоллі померло немовля в пологовому будинку, через 19 годин після народження. За попередньою версією дівчинка померла від ушкодження легенів медичними інструментами.
Пологи у матері загиблого немовляти пройшли нормально, без ускладнень і крововтрат. Це підтвердил медичний огляд. Але трохи пізніше почалися проблеми у дитини. Вночі дівчинка стала погано виглядати і дихати, але лікар, що оглянув, зробив висновок, що все нормально і наказав медперсоналу передати дитину на годування. Після цього дівчинці стало ще гірше.
Матір довго не пускали до малятка, чому та запідозрила недобре і викликала родичів. Останні намагалися пробитися до головлікаря, але їх повідомили про проблеми з дівчинкою, коли вже санітарна авіація з Сімферополя поспішала до дитини. Але виклик стався досить пізно, дорогоцінний час був загублений, і дитина не дочекалася допомоги, померши.
Є підозра, що смерть дівчинки поступила через пошкодження легенів інструментом, коли у дитини відкачували навколоплідні води, які проникли із-за ковтального рефлексу. Експертиза підтвердить або спростує цю версію. Родичі породіллі повідомили, що матері дівчинки медпрацівники пропонували підписати документи, що дитина померла при пологах. Але знову-таки, документальних або свідків підтверджень цьому немає. Убита горем мати налагоджена рішуче покарати винних в трагедії.

Опубликовано: 13.04.2013 16:44

Смерть в роддомеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia