Читай.net     
♦ Происшествия

Нервовий студент

Нервовий студент

На Тернопільщині ухвалений вирок студентові, що поранив 14-річного підлітка. 7,5 років в'язниці - такий вердикт місцевого районного суду.
Ще в лютому цього року студент із Закарпаття приїхав в Тернопіль, щоб продовжувати навчання в одному з місцевих ВУЗiв. Йому придивилася одна дівчина, і хлопець почав до неї приставати. Дівчині це не сподобалося, і вона стала відбиватися від настирних залицянь. Це побачив 14-річний школяр і вступався за дівчину. Студент розлютився і витягнув з кишені ніж. Школяр не встиг злякатися, як ніж опинився в його голові. Пораненого підлітка врятована дівчина дотягла до аптеки, звідки була викликана машина швидкої допомоги. Хлопця благополучно доставили в лікарню, де в результаті складної операції врятували йому життя. Студент після пориву гніву злякався наслідків і вирішив втекти. Він попрямував в гуртожиток, зібрав речі і вискочив на вулицю. У цей момент закарпатця затримали тернопільські правоохоронці.
На суді хлопець свою провину визнав частково. Він сказав, що не планував ніякого злочину. Після того, як школяр зганьбив його перед дівчиною, студент втратив над собою контроль і ситуація погіршала.
Після виголошення вироку обидві сторони зажадали оскаржити вирок. Потерпіла сторона вимагає посилення вироку, а винна - пом'якшення. Школяр видужує, а студент чекатиме тюремного терміну.

Опубликовано: 29.09.2012 12:56

Нервный студентВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia