Читай.net     
♦ Происшествия

Розкрито вбивство в Артемівську

Розкрито вбивство в Артемівську


У минуле воскресіння на одній з центральних вулиць Артемівська у дворі двоповерхового будинку була виявлена мертва дівчина з петлею на шиї. Дівчина була гола і сиділа на дитячих гойдалках. Незважаючи на спробу зімітувати самогубство, ця версія відпала відразу. Правоохоронці висунули версію про вбивство.
Буквально за добу міліція з'ясувала, хто злочинець і затримала його. Увесь особовий склад міліції виїхав на його затримання в 80 кілометрах від Артемівська, куди вбивця спробував втекти від покарання. Картина злочину виглядає на даний момент таким чином. Дарина Путєвська 21 року познайомилася з чоловіком напередодні рокового побачення. Того дня пара сиділа у дворі. Чому почалася сварка, поки невідомо, але на її грунті чоловік задушив Дашу, а потім інсценував самогубство. Він накинув петлю на шию і посадив її на гойдалці. А сам забрав її речі, прикраси і телефон (який потім викинув по дорозі).
29-річний підозрюваний у вбивстві давно знаком правоохоронцям. Перший раз він сів у в'язницю за аналогічний злочин, але без смертельного результату - перехожі врятували жертву. Другий раз йому призначили покарання в 3 роки колонії - це смерть його власної двомісячної дитини нібито з необережності. Саме з колонії хлопець приїхав додому "погостювати", хоча офіційно числиться під вартою. Напевно, він розраховував, що не потрапить у поле зору міліції, оскільки вважається таким, що відбуває покарання за гратами в Торезськой колонії.

Опубликовано: 28.09.2012 23:08

Раскрыто убийство в АртемовскеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia