Читай.net     
♦ Высокие технологии

Гаджет від «Microsoft» перевершив розрекламований iPadPro

Гаджет від «Microsoft» перевершив розрекламований iPadPro
В кінці травня компанія Microsoftпровела представлення нової розробки - планшета SurfacePro. Це своєрідна відповідь компанії Apple. У компанії відзначають, що їх нове «дітище» має швидкість, в два рази перевищує швидкість роботи розрекламованого iPadPro. Більш того, якщо порівнювати новинку зі згаданим вище гаджетом, його акумулятор має більшу місткість (на 1/3).

За словами повноважних представників компанії Microsoft, використання SurfaceProв активному режимі можливо до 13,5 годин, без використання зарядного устройства.Что стосується iPad, то акумулятор механізму розряджається повністю після десятигодинний роботи.

За технічними характеристиками, новинка є своєрідним гібридним варіантом, поєднавши найкращі перевірені якості ноутбука і планшета. Розробники оснастили його сучасними процесорами IntelKabyLake, помістили Core m3, i5 і i7, що залежить від вибору моделі цього гаджета.

Офіційних висновків експертів по роботі новинки на сьогоднішній день немає, проте попередні дані дуже оптимістичні і тріумфальні: Core i7 працює в 1,7 рази швидше A9X в iPadPro, як і заявляє виробник.

Експерти вважають, що незважаючи на порівняння з iPadPro, новинка не витіснить продукцію Apple з ринку, оскільки SurfaceProявляется НЕ планшетом, анетбуком, вага якого вище планшета при меншому дисплеї з розміром в 12,3 дюйма. Об'єм оперативної пам'яті 16 ГБ, USb 3.0 і Windows 10 Pro. Також, охоплення цільової аудиторії у гаджетів різний, яким потрібні унікальні програми та екосистема, які властиві кожному з пристроїв.

Опубликовано: 29.05.2017 23:09

Гаджет от «Microsoft» превзошел разрекламированный iPadProВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia