Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Мама в 72 роки ?!

Мама в 72 роки ?!
У квітні 2016 го року світову пресу облетіла новина про чудо, яке сталося в Індії - 72-річна жінка Дайджіндер Каур народила першу дитину, у літній індіанки народився здоровий хлопчик, у якого не було будь-яких інших проблем зі здоров'ям, крім нестачі ваги . Як передає replyua.net з посиланням на Daily Mail, жінка дала інтерв'ю журналістам, в якому зізналася, що пізні пологи надали на її організм негативний вплив.

З огляду на те, що в 72 роки жіночий організм з об'єктивних причин стає слабким, пологи його «добили» - жінка скаржиться на загострення підвищеного кров'яного тиску, вона також зазначила, що стала більш втомлювати, ніж раніше. Крім того, вона переживає за свого однорічного сина Армана, який вимагає пильної уваги. «Коли він повзає, мені потрібно бути поруч з ним, на четвереньках, і це важко. Моє тіло не може прийняти це. Це складніше, ніж я думала », - ділиться з журналістами нині 73-річна Дайджіндер Каур.

Нагадаємо, Каур завагітніла за допомогою ЕКЗ, біологічним батьком народженого хлопчика є її 80-річний чоловік. Сьогодні дитині вже майже один рік, проте він до цих пір не може набрати достатній для його віку вага. Місцеві лікарі, які спостерігають Армана, запевняють жінку в тому, що проблема з вагою її сина вирішиться, і в подальшому хлопчик буде абсолютно здоровим.

Опубликовано: 10.03.2017 23:18

Мама в 72 года?!Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: