Читай.net     
♦ Этот смешной мир

Знущання за ваші грошики

Знущання за ваші грошики

США знову дивує. Детройт пропонує послуга для любителів бути побитим і жорстокого поводження з ним. Громадянин вільної країни Адам Твк почав сервіс який називається "Екстремальне викрадення". Закордонне видання The Huffington Post розповідає, що за гроші у Адама замовляють власне викрадення, а також подорож в багажнику і всілякі бутафорські тортури. «Принадність» в тому, що викрадення завжди проихсодит несподівано.
Сама Адам Твк пояснив механіку подій: "Якщо ви не відчуваєте, що ваша життя дійсно в небезпеці, тоді ми погано робимо свою роботу".
Потрібно відзначити, що один клієнт "екстремального викрадення" по імені Дрю Магари розповів, за півтори тисячі доларів він був викрадений і пов'язаний. Йому заклеїли йому рот клейкою стрічкою, а потім кинули в багажник, жорстоко били по обличчю і навіть вдарили електрошоком. Потрібно відзначити, що насильство може бути припинено в будь-який момент, для цього достатньо лише назвати кодове слово, про який потрібно домовитися заздалегідь. На довершення, клієнт отримує пакет відео і фото, що відбувається.

Опубликовано: 21.04.2013 19:07

Издевательство за ваши денежкиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: