Читай.net     
♦ Этот смешной мир

З Україною жартувати потрібно обережно

З Україною жартувати потрібно обережно

Новинні сервіси хороші тим, що тут можна дізнатися про все на світі, незалежно від того, - скандали шоу бізнесу це чи політичні події. Днями на багатьох новинних мережевих ресурсах промайнули цікаві дані. Виявляється, Україна і Росія серйозно перевершують своїх конкурентів у таких важливих галузях як ядерна енергетика, авіація, космос. Про це повідомив широкій публіці посол України в нашій країні Володимир Єльченко на церемонії підписання актів з стендовим випробувань двигуна для Ан-70.

    
До того ж, посол підкреслив, що об'єднаними зусиллями дві слов'янські країни можуть скласти жорстку конкуренцію і в інших сегментах світового ринку. Просто-напросто для цього потрібна політична воля. Пора перестати сперечатися, настав час зближення і конструктивної роботи. Золоті слова! Шкода, що поки що вони так і залишаються словесними мріями.

    
Ложку дьогтю в бочку меду підлив генеральний конструктор авіапідприємства «Антонов» Дмитро Ківа. Він зазначив, що на авіасалоні в Ріо-де-Жанейро, що відбувся на початку квітня, випробування Ан-70 були відкладені через несумлінність замовника в особі Міноборони Росії. А прем'єр-міністр України Микола Азаров взагалі привселюдно заявив, що його країна самостійно займеться виробництвом нового військово-транспортного літака. Що ж, скандали підносять не тільки новини знаменитостей, а й робочі зустрічі керівників високого рангу.

    
У відповідь на слова Миколи Азарова радник російського президента Глазьєв висловив побоювання, що таке холодне ставлення його країни до авіапроекту може змусити братську Україну кинутися «в обійми» до НАТО. А це означає, що вся документація по Ан-70 потрапить до рук потенційного супротивника.

    
Поки керівники двох країн влаштовують «розбірки», в Києві афіша на сьогодні пропонує масу цікавих концертів. Ті, кому хочеться більше експресивних розваг, змогли у цей день побувати на акції під назвою «АнтіУргант», яку організували націоналістичні партії України біля російського посольства. Два десятки людей з прапорами націоналістичних організацій висловили гучне обурення поведінкою відомого російського телеведучого, який насмілився негативно висловитися з великого екрану про події в українській історії.

    
Обурення вилилося в кидання помідорів в портрет Вані Урганта і написання звернення до посольства РФ. Націоналісти вимагають від телеведучого публічних вибачень. М-да, жартувати теж треба вміти, особливо, коли зачіпається честь іншого народу.

Опубликовано: 19.04.2013 09:28

С Украиной шутить нужно осторожноВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: