Читай.net     
♦ Экономика

В Україні з'явився завод з виробництва насіння

В Україні з'явився завод з виробництва насіння
У середу в Україні було урочисто відкрито новий завод з виробництва насіння. На захід, приурочений запуск виробництва прибули офіційні особи держави. За участю голови України Петра Порошенка була перерізана стрічка. Завод дозволить наростити сільськогосподарські потужності в короткі терміни, оскільки створений за останнім словом техніки, оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє мінімізувати можливі втрати до мінімуму. Підприємство має продуктивність в 10 т / год. На будівництво заводу були залучені два мільйони євро інвестицій.

Підприємство по виробництву насіння разместілосьв с. П'ятидні Володимир-Волинського району Волинської області.Владелец і за сумісництвом директор насіннєвого заводу «П'ятидні» Валерій Діброва повідомив, що це п'ятий в Україні подібний завод. На заводі можливі роботи з насіннєвим матеріалом одного сорту або різних видів. Головним чином, підприємство буде відповідати за виробництво якісного насіння пшениці, сої та гороху. Територія виробництва включає добре оснащені лабораторії, в яких є все необхідне для дослідження насіння.

Завод «П'ятидні» - це комплекс п'яти виробничих відділень-майданчиків «П'ятидні», «Устилуг», «Хобултова», «Колона», «Окорськ».

У розпорядженні господарства 16,5 тис. Га землі, яка ретельно обробляється. Більш того, продуктивність підприємства становить 8% валової продукції сільського господарства від загальних показників Волинської області. Завод планує не зупинятися на вітчизняному ринку, маючи намір активно освоїти потреби країн Європи.

Опубликовано: 27.05.2017 22:37

В Украине появился завод по производству семянВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia