Читай.net     
♦ Экономика

Український автопром необхідно розвивати

Український автопром необхідно розвивати
На думку представників Міністерства промислового розвитку і торгівлі України, в країні необхідно зайнятися розвитком підприємств, які займаються автомобільної збіркою. Для того, щоб простимулювати даний процес, профільне міністерство внесло пропозицію про повернення пільг, які були скасовані в останній час. Оскільки вітчизняне автомобільне виробництво вже кілька десятиліть перебуває в глибокій кризовій ямі, скасування економічних обмежень для підприємств, профілем яких є автомобілебудування, стане новим відродженням. Йдеться про ввезення товарів для потреб промислового виробництва за нульовими ставками.

Як повідомляють журналісти Інтерфакс-Україна, фахівцями відомства підготовлено проект постанови Кабінету міністрів, в який внесли певні поправки для документа про Порядок визначення товарів, що імпортуються для промислового виробництва транспортних засобів на території України.

Пропозиція торкнулося скасування всіх лімітів щодо рівня локалізації виробництва. У зв'язку з тим, що два роки тому відбулося скорочення розмірів спеціального мита в три рази на легкові автомобілі, подорожчали акцизи на нові машини, уряд ввів ще один збір в розмірі 5% на деталі для легкового автотранспорту, а також в рази знецінилася гривня, внутрішній і зовнішній збут автомобілів вітчизняного складання практично був зведений нанівець. Для того, щоб відродити галузь будуть потрібні активні заходи і зміни, перш за все, на державному рівні.

Опубликовано: 14.06.2017 23:36

Украинский автопром необходимо развиватьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia