Читай.net     
♦ Экономика

Закон захистить українців від звільнення перед виходом на пенсію

Закон захистить українців від звільнення перед виходом на пенсію
Як показує практика, в Україні роботодавці масово намагалися «позбуватися» від співробітників передпенсійного віку по ряду причин, основною з яких багато хто називає нездатність або небажання розвиватися, йти в ногу зі временем.Отнине в Україні всім працюючим людям, яким незабаром прийде пора виходити на пенсію, нема чого боятися скорочень або звільнень - вони знаходяться під захистом держави.

Уряд прийняв закон, який передбачає заборону на звільнення співробітника, якому до пенсії залишилося менше трьох років. Законодавчий документ «Про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю України щодо захисту трудових прав працівників передпенсійного віку» №2005. Закон кілька видозмінює приписи ст. 42 Кодексу законів про працю України: у другій частині стаття розширюється за рахунок внесення нового пункту.

Такі співробітники отримують переважне право, яке передбачає збереження робочого місця навіть якщо скорочується чисельність або штат працівників, що визвановнесеніем змін в організаційні моменти підприємства.

На думку авторів цього проекту закону, таким чином, держава гарантує захист трудових прав людям поважного віку, а також надає додаткову соціальну підтримку та право на працю перед виходом на пенсію.

Такий крок додасть людям середнього віку впевненості в завтрашньому дні і подарує можливість отримувати заробітну плату, яка істотно вище пенсії, оскільки найближчим часом істотного збільшення пенсійних виплат чекати не доводиться.

Опубликовано: 10.05.2017 16:16

Закон защитит украинцев от увольнения перед выходом на пенсиюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia