Читай.net     
♦ Экономика

Скоро почнеться реконструкція "хрущовок"

Скоро почнеться реконструкція
Реконструкцією "хрущовок" займатимуться німецькі будівельники. Окрім цього, німецькі фахівці пропонують будівництво будинків, які завдяки малому енергоспоживанню, не потребують опалювання.
Для модернізації застарілих "хрущовок" буде застосований спеціальний комерційний проект. Іншими словами, шляхом зведення легких мансардних поверхів у поєднанні з термомодернизацией. Проблема старих кровель вирішуватиметься за рахунок надбудови одного або двох поверхів, які можна потім продати, щоб компенсувати частково витрати на ремонт і утеплення. Також оновлений будинок буде оснащений зовнішньою ліфтовою системою - це додаткове утеплення ікомфорт.
В той же час, експерти вважають, що непридатні для ремонту "хрущовки" треба терміново зносити, щоб на їхньому місці будувати сучасні будинки з енергозбережними технологіями.
Україна зараз несе втрати теплової енергії у велетенських об'ємах, тому житловий фонд гостро потребує модернізації, наполягають експерти. Приміром, в Німеччині на одного жителя в середньому доводиться 90 кВт*ч на кв. метр в рік теплової енергії, що витрачається, в той час, як житель України витрачає до 300 кВт*ч.
Німецькі фахівці пропонують застосовувати солом'яне будівництво. Ця технологія грунтована на використанні спресованої соломи, причому без єднального матеріалу. Спресовані блоки з соломи є відмінним будівельним матеріалом, також працюють як утеплювач. Блоки можна формувати прямо на полі під час збору соломи, що не вимагає спеціального виробництва. На виготовлення одного квадратного метра стіни йде 40 кг соломи. Причому така технологія дозволяє зводити окрім індивідуальних будинків також житлові в 3-4 поверхи і громадськібудівлі.

Опубликовано: 05.01.2017 21:42

Скоро начнется реконструкция «хрущевок»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: