Читай.net     
♦ Экономика

Коливання курсу гривні тимчасові

Коливання курсу гривні тимчасові
На думку членів Ради Національного банку, коливання обмінного курсу гривни є тимчасовим явищем. Рада надала правлінню НБУ свої рекомендаційні поради щодо стабілізації курсу гривні.
Члени ради прийшли до думки, що причиною надмірних коливань курсу гривні останнім часом стала дія ситуативних чинників. Таких, як збільшення бюджетних витрат в останній тиждень грудня, очікування, пов'язані з приватизацією "Приватбанку", зниження запропонованого об'єму валюти від компаній АПК.
Для розвитку девальваційних процесів фундаментальні чинники зараз відсутні. Поточний рахунок платіжного балансу за останніми даними поліпшив свій стан. Виручка від продажів зернових продовжує поступати, кон'юнктура світових ринків для українських експортерів чорних металів і руди залишаєтьсясприятливою.
В той же час для правління НБУ і Кабміну України були представлені рекомендації і розроблені конкретні пропозиції.
Також Рада Нацбанку наполягає на необхідності дотримуватися правлінням вказаних рекомендацій, оскільки вони є обов'язковими.
Окрім цього, правління повинне регулярно інформувати про заходи, які воно має намір приймати для стабілізації валютного ринку, як Раду Нацбанку, так і суспільство.
Рада НБУ постійно проводить моніторинг ситуації валютного ринку. в Україні проходять процеси, які характерні для будь-якої перехідної економіки. І щоб ситуація не повторювалася необхідно побудувати стійку економічну систему, а також прозорі чіткі правила для усіх економічних агентів, заявив глава Ради НБУ Богдан Данилишин.

Опубликовано: 18.01.2017 21:39

Колебания курса гривны временныеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia