Читай.net     
♦ Экономика

Чорна п'ятниця вже на цьому тижні

Чорна п'ятниця вже на цьому тижні

Великі магазини взяли моду робити знижки і організовувати «чорну п'ятницю» із закордону, де в такий день реально можна купити дуже багато за смішними цінами. У нашій країні все відбувається дещо по-іншому. Для початку хочеться сказати, що знижки є, але часто вони занадто малі, щоб товар реально розібрали. Накрутки в магазині такі, що навіть зниження на 25% не дуже привертає увагу.

Фахівці вирішили оцінити, що чекає магазини в цьому році. Економісти заявили, що чорна п'ятниця стане реально провалом в 2016 році. Вся справа в тому, що у населення немає грошей навіть на покупку товару зі знижкою, тому магазини побутової техніки, одягу, взуття залишаться ні з чим. Розпродаж може приверне увагу тільки в секонд-хендах. Насправді це дуже сумно. Населення не може дозволити собі купити нові речі, оскільки змушене витрачати на комунальні послуги та їжу. Ціни ростуть в геометричній прогресії, а підвищувати так само швидко доходи - ніхто не збирається.

Фахівці підкреслюють, що магазини накручую до 300% вартості на товари, а знижку роблять 10-25%. На деякі моделі роблять 50% знижку, але це залишається безболісним, оскільки націнка дає прибуток і так. Колись ця система все одно працювала, оскільки люди все одно збиралися купити техніку або одяг, але були приємно здивовані додатковими знижками. Зараз у них просто немає можливості купити цю річ навіть зі знижкою, а це дійсно жахливо. Хочеться вірити, що ситуація в корені зміниться до наступного року, що у людей з'явиться можливість мріяти про знижки та нові речі.

Опубликовано: 22.11.2016 23:52

Черная пятница уже на этой неделеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: