Читай.net     
♦ Экономика

Мережа "АТБ-маркет" - лідер економічних рейтингів

Мережа
Найбільша торгова мережа України, "АТБ-маркет", потрапила в топ двадцятку видатних платників податків країни. У рейтингу Державної фіскальної служби "АТБ-маркет" займає 19-е місце. Причому торгова мережа опинилася в компанії досить нестандартній, оскільки серед лідерів - енергетики, будівельники літаків, банкіри, транснаціональні виробники сигарет і такі транспортні монополісти, як ПАО "Укрзализниця". Минулого року торговою мережею було перераховано до різних бюджетів і соціальних фондів майже 3 млрд гривен, відмітила замгендиректора ТОВ"АТБ-маркет".
Причому компанії вдалося заробити солідні засоби, як для держави, так і для себе. Про це свідчать результати фінансових досліджень звітності більше 3,3 тисяч українських підприємств, які провів журнал "Топ-100. Рейтинги найбільших". Згідно з цими результатами, за 2015 рік торгова мережа "АТБ-маркет" стала другою по кількості чистого доходу, де лідирує такий промисловий гігант, як "АрселорМіттал Кривий Ріг. А за показниками чистого прибутку торгова мережа вийшла на третє місце і поступилася в рейтингу тільки ТОВ "Південний ГОК" і "Мотор Січ".
Крім того, була дана оцінка ефективності роботи компанії і на рівні стандартів ЄС. Міжнародний концерн по консалтингу і аудиту склав та оприлюднив топ-500 самих кращих компаній Східної і Центральної Європи. У нього потрапили тільки 29 українських підприємств, серед яких і "АТБ-маркет", що зайняв 101-у позицію серед найбільших компаній Центральної і Східної Європи.
Варто відмітити, що в мережі "АТБ-маркет" налічується майже вісімсот магазинів, які працюють в сімнадцяти областях України.

Опубликовано: 08.11.2016 23:38

Сеть «АТБ-маркет» - лидер экономических рейтинговВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: