Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Українці лідирують серед покупців польської нерухомості

Українці лідирують серед покупців польської нерухомості
Серед іноземців, які придбавають первинне житло в Польщі, лідирують громадяни України. Для деяких українців - це інвестиція в стабільній сусідній країні, інша частина придбаває житло, оскільки виїжджає з України, деякі українці придбавають квартири своїм дітям, які вчаться в Польщі.
У Кракові найчастіше купують офіси для компаній, а також інвестують в елітне житло, яке поляки не купують, відмічають експерти. Про цю тенденцію також говорять і дані МВС, в доповіді якого сказано, що за минулий рік об'єми продажів житла і комерційних приміщень для іноземних громадян збільшилися на 15% порівнянню з даними 2014 року. Лідерами серед покупців нерухомості залишаються громадяни ФРН і України.
Одна з причин придбання українцями житла в Польщі - це політична ситуація в Україні, вважають фахівці.
Частина трансакцій проводиться готівковими коштами, проте є і такі покупці, які користуються кредитом. Виходячи з нинішньої ситуації, в найближчому майбутньому кількість житла, що продається, іноземним громадянам тільки ростиме, у тому числі і українцям.
Передусім з іноземців житло в Польщі купують сімейні пари. Найбільший попит має нерухомість Варшави і Кракова, оскільки там розміщена основна частина філій іноземних компаній.
Варшава, Гданськ і Краків цікаві тим українцям, які шукають житло для своїх дітей, що вчаться в місцевих університетах. В основному купуються двокімнатні квартири середньої цінової категорії площею близько 40 кв. метрів, які знаходяться поряд з вишами.

Опубликовано: 09.11.2016 22:11

Украинцы лидируют среди покупателей польской недвижимостиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia