Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Квартири дешевшати не будуть

Квартири дешевшати не будуть
За словами фахівців, на українському ринку нерухомості склалася ситуація стабільна у своїй песимістичності.
Житлова нерухомість може подешевшати в нинішньому році на десять відсотків, якщо це буде доларовий еквівалент. Проте істотний обвал ринку не загрожує у разі стабільної ситуації в країні, як в економічному так і геополітичному сенсі. Такий прогноз відносно українських міст-мільйонників.
Проте зараз можна сказати про деякий позитив, оскільки темпи зниження продажів житла стали падати.
Як стверджують аналітики, обвалу цін не передбачається завдяки первинному ринку, де йде індексація квадратних метрів. Тому продавці вторинного житла в змозі утримати вартість квадратного метра на відмітці від одного до півтора тисяч доларів.
Упродовж минулого року середня ціна житлової нерухомості впала приблизно на двадцять відсотків, якщо говорити про доларовий еквівалент.   Проте якщо вартість житла вимірювати в гривнах, то вона виросла за минулий рік на 60-80 відсотків. На думку фахівців, платоспроможність потенційних покупців не знизилася, просто вони вичікують, щоб в зручний момент придбати житло по вигіднішій ціні.
Цього року може істотно пожвавитися оренда житла, проте стрімкого зростання цін не буде із-за зростаючого попиту і збільшення витрат на його утримання.
Варто нагадати, що в Києві спостерігається падіння цін на оренду будинків. При цьому прийнятніше оренда на тривалі терміни, а для сезонних пропозицій кількість тих, що бажають орендувати знизилася.

Опубликовано: 23.04.2015 23:55

Квартиры дешеветь не будутВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia