Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Властивості пінопласту як утеплювача в будівництві

Властивості пінопласту як утеплювача в будівництві

Проблема збереження тепла найбільш гостро проявляється в період настання зимових холодів. Енергоносії постійно дорожчають, тому вироблене ними тепло потрібно направити на обігрів житла по-максимуму, не втративши жодного градуси. Зазвичай тепло йде допомогою протягів. Додатковий холод дають стіни і підлогу. Щоб обігрів житла був більш економним і ефективним, необхідно провести ретельну теплоізоляцію, для чого застосовуються різні будматеріали. Ось вже багато років найпопулярнішим утеплювачем залишається пінопласт.

Чим пінопласт завоював довіру на будівельному ринку?

Незважаючи на великий фізичний обсяг, пінопласт володіє невеликою вагою і складається з повітря. Це і робить його теплоізолятором. Така повітряна подушка між холодним бетонною підлогою і зовнішнім покриттям чудово захищає людський будинок від проникнення холоду. Через його легкості він простий в укладанні.

Об'ємні листи пінопласту захищають приміщення не тільки від холоду, але і від сторонніх звуків, тому що він володіє високими шумоїзоляционнимі показниками. Мабуть, єдиним мінусом цього матеріалу є невелика щільність, через що він легко піддається деформацій. Цей факт змушує будівельників створювати додатковий захисний шар, який оберігає шар утеплювача від руйнування.

Що можна утеплювати за допомогою пінопласту?

У будівництві житлових будинків пінопласт використовується практично скрізь. Утеплення підлоги виробляють або під стяжку, або з додаванням гранул пінопласту в розчин. Оскільки лист пінопласту має висоту близько 5 см, саме на цю висоту і зменшиться корисний об'єм приміщення за рахунок утеплення підлоги.

Утеплення зовнішніх стін останнім часом активно поширюється в масах. Особливо актуально це для сирих і кутових квартир у багатоповерхових будинках. Зсередини стіни утеплювати не рекомендують, тому що зовнішня стіна теж повинна нагріватися від опалення з внутрішньої сторони.

Пінопласт - універсальний матеріал, за допомогою якого можна провести теплоізоляцію труб, квартири або іншого приміщення. Фундамент також утеплюють пінопластом. Незважаючи на появу нових сучасних утеплювачів, пінопласт не втратив своєї аудиторії завдяки високим споживчим властивостям і доведеному еффекту.Купіть пінопласт і супутні будівельні матеріали можна на сайті bttg.com.ua.

Опубликовано: 28.04.2015 08:48

Свойства пенопласта как утеплителя в строительствеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia