Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

При обезводненні організму водій ризикує потрапити в ДТП

При обезводненні організму водій ризикує потрапити в ДТП
Про підступність обезводнення організму говорить той факт, що воно починається набагато раніше за той момент, коли людина відчує спрагу. Як стверджують фахівці, при прихованому обезводненні водій втрачає швидкість реакції, тому потрапити в ДТП цілком гарантовано.
Зважаючи на це усім водіям рекомендується мати при собі достатню кількість питної води. Особливо це стосується тих, хто вирушає в далеку поїздку. Причому рекомендується в дорозі не забувати пити регулярно воду, навіть якщо спрага ще не відчувається. Оскільки із-за непомітного обезводнення водій здійснює помилки, які трапляються при управлінні автомобіля в нетверезому стані.
Щоб довести це був проведений експеримент, в якому брали участь близько двадцяти досвідчених водіїв з хорошим станом здоров'я.
Були досліджені два варіанти. При цьому учасникам експерименту створювалися різні випадки їзди за допомогою спеціального тренажера. Водіям належало випробувати монотонну їзду по шосе, проїхатися по жвавих міських вулицях, перебудовуватися з одного ряду на інший.
Учасник міг спочатку випити одну склянку води впродовж години, далі згідно з експериментом кількість запропонованої води була скорочена до чверті склянки в годину.
У перший день експерименту, коли водії пили достатню кількість води, загальна кількість помилок була 47. А на другий день, коли у учасників спостерігалося обезводнення, число порушень досягло ста одного і велика їх частина була здійснена в самому кінці експерименту. Причому в цьому експерименті обезводнення було помірним, тому у разі сильного обезводнення кількість грубих порушень зросла б у декілька разів.

Опубликовано: 21.04.2015 21:15

При обезвоживании организма водитель рискует попасть в ДТПВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia