Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Що таке кредит

Що таке кредит
Навіщо ми залазимо в кредити? У кожного своя причина, але можна виділити кілька основних. По-перше, ми купуємо час. Наприклад, вам потрібен новий телевізор. Посидівши над підрахунками доходів сім'ї, ви розумієте, що покупка відбудеться тільки через пару років. А ви хочете сьогодні! Ось і беремо в кредит і платимо за час, який ми скоротили собі до «сьогодні». Сенс у тому, що, не маючи власного доходу, покупка в кредит не допоможе - все одно платити треба своїми грошима. Тобто ми платимо магазину за телевізор і банку за заощаджений час.
По-друге, ми купуємо розвиток. Наприклад, ви бажаєте продовжувати (починати) отримувати вищу освіту (може навіть закордоном). Починаючи сьогодні відкладати гроші в банк (під подушку), швидше за все, можна не дочекатися накопичення тієї суми, яка потрібна. Або зрозуміти, що накопичене дорівнює сумі за пару сесій - винна інфляція, від якої ніхто не застрахований. Таким чином, можна відмовляти собі кілька років у всьому, щоб у результаті отримати краплю в морі від необхідної суми на освіту. Якщо оформити кредит (онлайн як один з вигідних варіантів), то освіту ви однозначно отримаєте - буде просто нерозумно витратити такі гроші на інші потреби.
По-третє, ми купуємо дохід. Наприклад, ви маєте намір відкрити свій бізнес. Природно, що розбита скарбничка з дитячої пори не допоможе. Ви ж не могли передбачити майбутнього! Зате кредит у банку допоможе швидко зробити ривок у бізнесі. Але в цьому випадку треба пам'ятати, що бізнес повинен приносити такий дохід, який перевищить суму сплати банку за тіло кредиту і відсотки.
По-четверте, ми купуємо спокій. Хоча б тимчасове. Якщо вашою життю загрожує небезпека, хвороба або проблема, то кредит, хоча б на період зберігає вам спокій. Наприклад, зроблена своєчасно операція збереже життя або відкладе вимушений з'їзд з квартири.
Сьогодні оформити кредит можна настільки просто, що навіть відправлятися в банківську установу не треба. Оформляється онлайн заявка на кредит прямо на сайті установи, і ви отримуєте потрібну суму. Таким чином, розвиток технологій слугує на користь нам, допомагаючи вибратися з убогості, відкрити свою справу або відправити сина до престижного ВНЗ. Користуватися благами потрібно, але ніколи не забувати прораховувати власні можливості. Інакше кредит перетвориться в боргову яму кошмарного масштабу. Зберігайте тверезість розуму, коли плануєте кредит, і вмійте вчасно відмовлятися від непотрібних вам речей.

Опубликовано: 14.07.2014 23:26

Что такое кредитВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia