Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Виключно європейське авто

Виключно європейське авто

BMW вже почала дорожні випробування нового компактвена, відомого під позначенням Family Active Sports Tourer (FAST). Новинка буде продаватися тільки в Європі та займе місце в лінійці моделей на сходинку нижче за модель 2-Series Active Tourer. 
Новинку побудують на модульній платформі UKL, яка дебютувала на хетчбек MINI Cooper нового покоління. Нова передньопривідна модель, як передбачається розробниками, буде конкурувати з Volkswagen Touran і Mazda5. 
Виробництво компанією BMW Family Active Sports Tourer розпочнеться навесні 2015 року. У моторну гамму компактвена спочатку увійде, імовірно, 1,2-літровий бензиновий трициліндровий турбомотор потужністю близько 100 кінських сил і дизель аналогічного об'єму. До 2016 року будуть доступні версії з дволітровими дизельними і бензиновими «четвірками», а також версія xDrive - модифікація з повним приводом. Компанія зацікавлена в швидкому розширенні лінійки моделей з моторами невеликого об'єму. Зокрема, це обумовлено бажанням потрапити в рамки жорстоких в Європі вимог по загальній кількості шкідливих викидів в модельному ряду виробників. Вимоги до екології посилюються, тому подібні автомобілі як би врівноважують баланс потужних машин з великими обсягами моторів, що сильно забруднюють повітря викидами. 

Опубликовано: 12.07.2014 12:15

Исключительно европейское автоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia