Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Німці думають про підзарядку

Німці думають про підзарядку

Німецький автовиробник BMW розробив систему індукційної підзарядки для гібридів та електричних транспортних засобів. Ефективність роботи технології перевищує 90%. Системою можна керувати за допомогою смартфона. 
Німецька компанія BMW Group повідомила про розробку бездротових зарядних пристроїв для електрокарів і гібридних автомобілів. 
В асортименті BMW представлені два автомобіля з електричними силовими установками: гібридний спорт-кар BMW i8 і «чистий» електромобіль BMW i3. Вони заряджаються за допомогою фірмової системи BMW ІWallbox, яка монтується виробником в гаражі покупця з подальшим післяпродажним обслуговуванням. Обладнання підключається до звичайної побутової мережі і комплектується додатковими сонячними батареями, що дозволяють економити електроенергію. 
BMW пішла далі і збирається використовувати безконтактний спосіб харчування енергією автомобільних батарей. Розроблена компанією система передбачає установку індуктивного обладнання в підлогу гаража або іншу поверхню, на яку зможе заїхати автомобіль. Всі провідні компоненти системи приховані, тому вона може бути встановлена під відкритим небом. Генерування електромагнітного поля не небезпечно для людини, оскільки вона відбувається тільки при появі автомобіля над зарядної платформою. Управляти зарядної станцією можна буде за допомогою смартфона через з'єднання Wi-Fi.

Опубликовано: 09.07.2014 23:09

Немцы думают о подзарядкеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia