Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Седани Acura

Седани Acura

У цій статті коротко розглянуті седани Acura.

Acura RL

Acura RL - японський п'ятимісний седан бізнес-класу. Модель випускалася з 1996 по 2012 року, є технологічним аналагом Honda Legend . Перше покоління випускалося з 1996 року , друге покоління презентовано в 2004 році , оновлено у 2008 році.

Друге покоління автомобіля отримало значно оновлений екстер'єр в сучасному спортивному стилі. Також седан оснастили новітньою системою повного приводу « Super Handling All - Wheel - Drive system ».

Рестайлінговая модель була оснащена потужним і економічним двигуном. Бензиновий мотор має об'єм 3,7 літра і потужність 300 л.с. , відповідає екологічним нормам Євро - 4 , середня витрата палива 12 л/100 км . Інтерес представляє також трансмісія - автоматична п'ятиступінчаста коробка передач з функцією мануального управління . Система безпеки автомобіля надійна і ефективна : передні і задні дискові гальма , шість подушок безпеки , ABS , іммобілайзер , протиугінна система і система контролю тиску в шинах допоможуть водієві та пасажирам знаходиться в безпеці в будь-якій ситуації .

Acura ILX

Acura ILX - новітня модель передньопривідних п'ятимісних седанів класу люкс , проводиться з 2012 року. Збирається Acura ILX на американському заводі Honda в місті Гріндсбург , штаті Індіана. Автомобіль замінив на ринку модель Acura CSX , базується він також на технічних засадах Honda Civik . Модель отримала змінені габаритні розміри , відмінну спортивну зовнішність , а також відмінні аеродинамічні показники і хорошу оглядовість .

Машина агрегируется трьома видами бензинових моторів : дволітровий чотирициліндровий двигун з потужністю 150 к.с. , движок з об'ємом 2,4 літра і потужністю 201 л.с. і гібридна версія з мотором з об'ємом 1,5 літра і потужністю 111 л.с. Трансмісія - шестиступінчаста механічна коробка передач або шестиступінчастий автомат . У комплектацію моделі входять шість подушок безпеки , передні і задні дискові гальма , незалежна підвіска , система динамічної стабілізації , мультимедійний комплекс , система доступу без ключа , опціонально доступні система GPS -навігації і голосове упралени мультімідійной системою .

Acura TL

Acura TL - седан бізнес-класу , виробляється компанією Honda з 1995 року під маркою Acura. Випущено чотири покоління моделі .

Третє покоління випускалося з 2004 року по 2008 . Агрегованих автомобіль бензиновим двигуном SOHC VTEC V6 з об'ємом 3,2 літра і потужністю 258 л.с. з електронним уприскуванням і движком з об'ємом 3,5 літра і потужністю 286 л.с. Мотор працює в парі з шестиступінчастою механічною коробкою або п'ятиступеневим автоматом з переднім приводом.

Четверте покоління вийшло на ринок в 2008 році. Оновлений автомобіль комплектується бензиновими шестициліндровими V -подібними двигунами з об'ємом 3,5 літра і потужністю 280 л.с. і з об'ємом 3,7 літра і потужністю 305 к.с. , обидва мотори з багатоточковим уприскуванням . Трансмісія четвертого покоління моделі це п'ятиступінчаста механічна коробка передач з дводисковим зчепленням з переднім або повним приводом. У базову комплектацію автомобіля входять вентильовані передніетормозние диски і задні дискові гальма , гідропідсилювач керма , стерео система і клімат -контроль.

Acura TSX

Acura TSX - легковий середньорозмірний автомобіль класу люкс , проводиться північноамериканським відділенням компанії Honda з 2004 року. Основою для розробки моделі став автомобіль Honda Accord. Випущено 2 покоління Acura TSX .

Перше покоління вироблялося з 2004 по 2008 роки. Автомобіль має вкрай привабливим екстер'єром і просторим п'ятимісцевим салоном , випускався в кузові седан , привід - передній . Агрегований бензиновим двигуном з об'ємом 2,4 літра і потужністю 203 л.с. Коробка передач - шестиступінчаста механіка або п'ятиступінчастий автомат .

Друге покоління надійшло у виробництво з 2008 року і випускається по сьогоднішній день. Кузов оновленої моделі отримав деякі штрихи , які надали йому деяку агресивність , спортивність і динамічність. Автомобіль агрегований бензиновим 2,4 літровим двигуном з потужністю 201 к.с. і системою I - VTEC . Також доступна версія V6 з об'ємом 3,5 літра і потужністю 286 л.с. Обидва двигуни характеризуються як економічні та екологічні . Трансмісія шестиступінчаста механічна коробка передач або п'ятиступінчастий автомат з переднім приводом.

Потрібний ремонт глушника Acura ? Тоді відвідайте сайт www.autoplus - msk.ru автосервісу , що спеціалізується на ремонті вихлопних систем японських , американських і європейських іномарок.

Опубликовано: 22.05.2014 09:11

Седаны AcuraВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia