Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Облаштування віталень

Облаштування віталень
Квартири в хрущовці зазвичай не відрізняються великими габаритами. У середньому  площа вітальні варіюється від 15 до 17 кв. м. Звичайно, облаштувати вітальню в цьому випадку буває важкувато через обмеження в розмірах, але прояв фантазії допоможе створити відмінний дизайн в квартирі.
У вітальні збираються члени сім'ї, гості, щоб поспілкуватися, відпочити, подивитися телевізор, обговорити новини дня. Щоб комфортніше стало всім, необхідно створити абсолютний затишок і комфорт: грамотно розставити меблі, продумати світлове оформлення, підібрати штори для вітальні. Але якщо не можна збільшити площу кімнати, то яким чином зробити її візуально просторій? Є відмінний варіант - об'єднання вітальні і кухні. Знесіть одну зі стін або обмежтеся частковим демонтажем, побачите, наскільки це вигідне дизайнерське рішення.
Переваги даного варіанта в тому, що площа збільшується, і її можна розбити на зони. Для господині такий дизайн зручний хоча б тому, що по приходу гостей вона спокійно готує частування, заварює каву, при цьому спілкуючись з друзями. Якщо в будинку малюки, то тим більше такий варіант зручний: мамі не доведеться носитися з кухні у вітальню, щоб перевірити, чи в порядку вони. Діти перебуватимуть у зоні видимості, полегшуючи нагляд.
Але природно, що без недоліків не обійтися. Одним з головних є підтримування чистоти. Копіть, жир поширюються на досить далекі відстані, тому господині доведеться частіше мити, протирати меблі, підлогу, щоб не допустити застарівання плям. Запахи - ще один неприємний фактор. Він поширюється швидко, але усувається складно. Навіть якщо потужна витяжка присутній над плитою, гарантії того, що запах не піде у вітальню, не існує. Варто пам'ятати, що газова плита ставить хрест на переплануванні, тому що за нормативами вона дозволена тільки при установці електричних плит. Вітальня і кухня зобов'язані бути розділені.
Щоб візуально збільшити площу, також необхідно визначитися зі стилем дизайну. Для хрущовок прекрасно підходять стиль мінімалізму і скандинавський, а також грецького Середземномор'я. В останньому переважають піщані, сині та білі кольори, тому, правильно підібравши меблі, повісивши римські штори, розставивши стильні деталі, можна перетворити вітальню в витвір мистецтв. Головне , не перестаратися з деталями - вони повинні бути непомітними, ненав'язливими, не агресивними, а доповнювати інтер'єр і робити його більш насиченим і затишним.

Опубликовано: 21.05.2014 23:32

Обустройство гостиныхВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia