Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Коли не можна за кермо

Коли не можна за кермо


Коли водія запитують , в якому стані не можна сідати за кермо , звичайно слідує відповідь: в алкогольному . Це правильно , але далеко не все. П'яний чоловік за кермом становить реальну загрозу життю іншим водіям і пасажирам. Але трапляються причини , які можуть зіграти не менше підступну роль в автотранспортному русі. Учені доводять експериментальним шляхом , що існує ще маса причин , по яких водій не повинен сідати керувати автомобілем.
Втома з «витікає» з неї сонливістю. У далекобійників законодавчо закріплено правило: більше 4,5 годин за кермом не можна. У водіїв звичайних авто таких обмежень немає , але кожен повинен пам'ятати , що сонливість - небезпечний стан , яке занурює вас в стан небуття буквально в частки секунди. Миттєво задрімавши , ви можете більше не прокинутися в цьому чудовому світі.
Вагітність . Це не хвороба , але становище , яке може піддати ризику інших на дорозі. Раптовий біль у спині , тазових органах , токсикоз , скачки тиску , сутички - все це миттєво відверне жінку від дороги.
Лихоманка або підвищена температура. Людина перебуває в стані неадекватності , погано керує своєю поведінкою , тому краще скористатися таксі або допомогою одного.
Курс лікарських препаратів. В анотації до всіх ліків існують протипоказання чи перестороги , які проголошують про заборону водіння. Прислухайтеся до порад лікарів!

Опубликовано: 17.05.2014 16:53

Когда нельзя за рульВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia