Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Audi змінять мотори

Audi змінять мотори

Руперт Штадлер , виконавчий директор компанії Audi , повідомив у своєму інтерв'ю про те , що незабаром хетчбеки компанії отримають інші базові двигуни. Зокрема , 1,0-літровий мотор сьогодні пропонується для сітікара Volkswagen Up! і для оновленої версії моделі Volkswagen Polo. Йдеться про трьохциліндрових дизельних і бензинових силових агрегатах різної потужності від материнської компанії Volkswagen.
Першим такий мотор отримає хетчбек Audi A1, і не виключено , що потужність його буде збільшена до 100 к.с. Після випробувань аналогічний двигун будуть встановлювати на автомобілі сімейства Audi A3. Далі планується оснащувати трьохциліндровими двигунами та інші марки автомобілів даного виробника.
До речі , по шляху зменшення кількості циліндрів на сьогоднішній день пішли й інші автовиробники. Трициліндровий агрегат потужністю 115 к.с. в якості базового використовують в першій передньопривідної моделі марки BMW - Active Tourer , компактвені 2-ї серії. Мотор з трьома циліндрами входить в силову лінійку седана Dacia Logan останньої генерації , а також деяких компактних моделей Opel. Днями компанія Porsche представила світу модель кроссовера Macan з мотором в чотири циліндри , хоча до цього виробник строго використовував тільки шестициліндрові агрегати .
Потужність з таких моторів виходить збільшувати за рахунок технології турбонадува .

Опубликовано: 13.05.2014 17:01

Audi сменят моторыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia