Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Найжорсткіші і складні умови

Найжорсткіші і складні умови

Компанія Ford розробила новий пікап 2015 F- 150 . Для того щоб покупці не були розчаровані в можливостях цього автомобіля , розробники перевірили машину в найжорсткіших і складних умовах. Автомобіль пройшов мільйони тестів на витривалість , навантаження , стійкість і так далі, щоб шанувальники Ford могли бути впевнені в цьому пікапі на всі сто відсотків.
У Форд заявляють , що новий F- 150 буксирував причіп на гірських перевалах при температурі вище 49 градусів за Цельсієм , витримав випробування на внедорожном треку і покатався по замерзлому озеру в мінус 40 градусів за Цельсієм. Новий пікап також пережив камери з високою вологістю , чани з сіллю та причіпні важкі вантажі на виснажливо крутих дорогах.
Форд побудував спеціальний стенд , який люто крутить і трясе підвіску вантажівки сім'ю способами протягом п'яти днів , що еквівалентно пробігу в 225 тисяч миль (362 102 км) .
Інженери Форда кидали 200-літрову бочку на кузов пікапа , попередньо переконавшись , що вона вдарить саме ободом. Ці випробування проводилися в Дірборні , штат Мічиган , вони були спрямовані на вимірювання впливу вантажу на поверхню кузова і коригування її жорсткості .
За заявою Форд , маршрут довговічності , що тягнеться від Bullhead City , Арізона , до Union Pass на швидкостях від 50 до 105 км / год з повністю навантаженим причепом і працюючим кондиціонером (у літню жару Арізони) пройдено пікапом відмінно.

Опубликовано: 26.04.2014 14:28

Самые жесткие и сложные условияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia