Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Прототип п'ятого покоління від «пель»

Прототип п'ятого покоління від «пель»

Компанія Opel вже приступила до випробувань прототипу хетчбека Opel Astra п'ятого покоління. Перші шпигунські фотографії автомобіля з'явилися в Інтернеті. Імовірно , прем'єра новинки відбудеться в 2015-2016 році.
Як очікується , хетчбек запозичить більшу частину стилістичних рішень від концепції кара Monza , показаного на Франкфуртському автосалоні у вересні минулого року. Зокрема , новинка обзаведеться схожою з прототипом радіаторної гратами , а також більш округлої задньою частиною кузова. Також у «Айстри» з'явиться новинка - алюмінієві вставки на даху , що закінчуються в блоках задніх ліхтарів. Для даного сімейства це буде відмітним моментом .
Новинку будують на шасі Delta . Очікується , що хетчбек трохи додасть в розмірах у порівнянні з попередньою моделлю , але в той же час виявиться легше приблизно на 60-100 кілограмів. Модель буде пропонуватися у вигляді трьох-і п'ятидверного хетчбека , а також з кузовом «універсал» .
У моторну систему хетчбека увійде трициліндровий турбоагрегат потужністю 115 к.с. , який раніше дебютував на Adam . Наймісткішим мотором виявиться 1,6-літрова «четвірка» , про неї якої поки немає інформації. «Гарячий» варіант моделі , як і колись , обзаведеться дволітровим агрегатом. Силові установки будуть працювати в парі з новою шестиступінчастою механічною трансмісією масою всього 37 кг.

Опубликовано: 01.05.2014 07:46

Прототип пятого поколения от «Опель»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia