Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Прозорий капот

Прозорий капот

Land Rover вирішила винайти «прозорий капот». Однією з найбільш незвичайних рис концепту Land Rover Discovery Vision , прем'єра якого відбудеться на Нью-Йоркському автосалоні через тиждень , буде так званий «прозорий капот».
Ролик про суть винаходу знятий компанією і поширюється прес-службою LR . Звичайно , в задумці немає нічого такого, що демонструє справжню прозорість. Насправді тут працює хитромудра система. Складена з декількох компонентів , вона добудовує рельєфну картинку безпосередньо перед автомобілем. При цьому картинка виглядає разюче точно як обриси капота.
«Прозорий капот» складається з відеокамер , які укріплені під нахилом на решітці Discovery, проектора та системи обробки зображення. Проектор транслює модифіковану комп'ютером картинку на лобове скло, причому завдяки гіроскопа і датчикам накладення картинки на обриси капота відбувається таким чином , що він виглядає дійсно прозорим. Камера « бачить» не тільки землю , але і передні колеса , що дозволяє, наприклад , точно потрапляти в колію або спостерігати за проїздом перешкод у реальному часі.
Якщо така система припаде до смаку автовласникам , то її запустять у серійне виробництво. І для любителів подорожей по бездоріжжю настане нова ера. На сьогоднішній день поки це рішення дороге і складне.

Опубликовано: 24.04.2014 18:51

Прозрачный капотВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia