Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Бренд Acura в Україні

Бренд Acura в Україні

Бренд Acura на українському ринку вже давно представлений «сірими» дилерами. Саме тому Acura почала свою європейську експансію саме з нашого регіону, враховуючи вже сформовану лояльність покупців. Вчора відбулися дві важливі події : безпосередньо вихід бренду і презентація модельного ряду , що складається з авто нового покоління Acura MDX і позашляховика Acura RDX . До слова , виробник вважає основні надії на першу модель. Розкіш і комфорт в салоні Acura MDX поза конкуренцією. «Око» на автомобіль першими поклали фермери , де для них розробники запропонували величезний багажник , повний привід , семимісний салон і масу електронних систем.
Відмінностей «сірих» авто від офіційних безліч: це змінена підвіска, прилади та оптика європейського зразка , налаштування бортового комп'ютера , радіо та інше. Як розповіли представники компанії , основоположним поняттям для всіх продуктів бренду Acura є синергія людини і автомобіля , інтелектуальне об'єднання сучасних технологій і елементів розкоші.
«Український» варіант Acura MDX має кліренс 200 мм проти 185 мм в американській версії , гальмівні диски збільшені в діаметрі на 10 мм , а обмежувач швидкості спрацює на 220 км/год замість 185 для американської версії.
Acura MDX 2014 модельного року є 3 - м поколінням 7-місцевого пасажирського кросовера преміум-класу , розробленим на новій платформі.

Опубликовано: 21.03.2014 18:42

Бренд Acura в УкраинеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia