Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Машини на електриці

Машини на електриці


Аналітики віщували бум на електрокари , але не очікували , що він може відбутися так скоро. Однією з головних проблем при експлуатації автомобілів з електричним двигуном вважається доступність і зручність підключення до зарядних станцій. Японська автомобільна компанія Toyota планує вирішити описану вище проблему за допомогою бездротового методу заряду акумулятора. Таким чином , власники електрокарів не потребуватимуть незручних і громіздких проводах , а також будуть позбавлені від зайвих маніпуляцій з зарядкою автомобіля.
Розроблена фахівцями з Toyota технологія зможе не просто змінити сам принцип «заправки» електродвигуна, але вирішити проблему з нестачею заправних станцій , як для гібридних , так і для повністю працюють на електриці машин , а ще позбавить від незручностей підключення до джерела живлення. Виявляється , що нова система зарядки полягає у взаємодії авто з індукційної котушкою , розташованої на паркувальному місці прямо на поверхні землі. Водій , залишаючи автомобіль на парковці, повертається у вже підзаряджену машину , при цьому , не проводячи зайвих маніпуляцій з проводами , підключенням та іншими незручностями.
Система зарядки від Toyota заснована на явищі електромагнітної індукції і магнітного резонансу , завдяки чому створюється магнітне поле між передавальною індукційної котушкою і приємний котушкою в самому транспортному засобі .

Опубликовано: 15.03.2014 17:45

Машины на электричествеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia