Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Як побудувати правильну лазню - секрети майстрів

Як побудувати правильну лазню - секрети майстрів

Будівництво лазні завжди починається з облаштування міцного фундаменту , який є підставою всієї конструкції. Оптимальним рішенням вважається монтаж бетонної подушки або встановлення бетонних блоків. Монолітне підстава не дасть споруді просідати , буде служити кілька десятиліть.
    
Використовуємо тільки "правильні" матеріали

    
Для зведення лазні найкраще підходять породи дерева , що виросли в північних регіонах. Готові бруси мають високу щільність волокон , низький показник провідності тепла. Рішення дозволяє добитися ефекту , коли мікроклімат приміщення буде спекотним , але стіни залишатимуться прохолодними.
    
Піч- кам'янка - серце лазні

    
Піч- кам'янку будівельники -професіонали називають не просто серцем всієї лазні , але і її душею. Кам'янка розташовується в парній , впритул примикаючи до стін. Топка печі виводиться в передбанник . Для ефективного пароутворення використовують камені , розмір яких варіює від 15 до 50 сантиметрів.
    
Парна з приємним ароматом для здоров'я душі і тіла

    
Для оформлення парної найкраще підходить вагонка з липи , європрофіль може використовуватися для облицювання стін , стелі і стелажів . Матеріал має естетичний вигляд. Деревина насичена ефірними маслами , що забезпечує дивовижний запах . Низька щільність натурального покриття виключає ймовірність опіку .

    
Липа відрізняється красивою структурою , має невелику вагу , характеризується підвищеною міцністю , стійкістю до перепадів температур , терпимістю до надмірної вологості.
    
Передбанник - місце для релаксації

    
Передбанник повинен бути зручний для відпочинку. Він повинен обладнуватися лавками з лежаками. Обов'язкова наявність столу з м'яким куточком , де можна буде випити чашку ароматної трав'яного чаю. Підлогове покриття повинне бути дерев'яним.
    
Мийна як важлива частина лазні

    
Сучасні лазні обов'язково повинні обладнуватися мийними приміщеннями . Спеціалізована кімната може обмежуватися душовою кабіною , а може бути представлена розкішним басейном. Як альтернативу можна розглядати установку поворотною діжки , яка автоматично наповнюється холодною водою.
    
тонкощі освітлення

    
Займаючись облаштуванням систем освітлення , варто врахувати , що всі освітлювальні прилади повинні обов'язково бути надійно захищені від попадання вологи. Це виключить ситуації з растрескиванием скла , дозволить уникнути травм.

    
Важливо : будівництво сучасної лазні не виключає облаштування кімнат для відпочинку , більярдних і навіть конференц- залів. Головне , ще до початку будівництва всі прийняті конструкційні рішення передбачити в проекті.

Опубликовано: 26.03.2014 17:38

Как построить правильную баню - секреты мастеровВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia