Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Нова «мітла» в ДАІ

Нова «мітла» в ДАІ

У ДАІ кадрова революція - місце начальника департаменту зайняла нова людина, Анатолій Сіренко. Природно , що систему чекають нововведення і зміни . З цього приводу новий начальник дав невелике інтерв'ю журналістам.
«В першу чергу, реформування пройде через підсвідомість самих співробітників ДАІ. Наші перші кроки будуть полягати в поліпшенні пропускної спроможності вулиць. Для цього треба змінити систему паркування. Краще зробити її односторонньої вздовж вулиці, ніж «ялинкою», що більше захаращує вулиці. Також візьмемося за підвищення швидкісних обмежень. Ось чому на проспектах Бажана і Перемоги стоять патрулі і контролюють швидкість, яку тепер ніхто не порушує? 60 км/год треба залишити на першій смузі, а далі ввести 70 км/год на середніх і 80 км/год на крайньої. А патрулі нехай краще виїжджають на допомогу людям , ніж стоять без діла » , впевнений Сіренко.
Зміни грядуть і в процедурі евакуації автомобілів на штрафмайданчик. Сіренко вважає, що 200 грн на добу за зберігання авто - це занадто багато. Водії віддають всю пенсію. Досить буде 20-30 грн. Знову введуть техогляд , причому , для старих машин («віком» понад 15 років) він може проводитися двічі на рік. Засідки з кущів будуть прибрані. Незначні порушення будуть прощатися. Зате щодо грубих будуть застосовуватися найсуворіші покарання. Особливо, за водіння в нетверезому вигляді. Як кажуть, «нова мітла ...».

Опубликовано: 14.03.2014 18:52

Новая «метла» в ГАИВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia