Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Чужий серед своїх - свій серед своїх

Чужий серед своїх - свій серед своїх


На вітчизняний ринок все частіше проникають іноземні преміальні бренди, які стають привабливими для українського споживача. Прикладом тому стала японська Acura, яку офіційно представлять в самому недалекому майбутньому. Чим привабливі такі бренди?
У першу чергу тим, що їх версією адаптовані під специфічні умови експлуатації. Так, Acura RDX для українських покупців буде мати більш високий кліренс, який досягне 20 см, а також пластиковим захистом двигуна і антикорозійною обробкою днища. Є й додаткові атрибути, але їх можна купувати самостійно як комплект для доустановки. Крім того, «українські» версії RDX оснастять датчиком рівня рідини омивача і очищувачем фар. Вартість RDX поки не названа офіційно, проте за деякими відомостями очікується, що автомобіль оцінять в 450 - 500 тисяч гривень, що в цілому можна порівняти із заявленою вартістю величиною близько 60 тисяч доларів США «сірими» дилерами.
Що стосується Acura MDX, то і тут передбачені специфічні опції для країн, що мають погані дороги. Двигун кросовера зміни не торкнуться. При робочому об'ємі 3,5 літра він розвиватиме потужність також 274 к.с. Альтернативи силовому агрегату поки немає, як і трансмісії, представленої шестиступінчастою АКПП. «Апетит» кросовера теж можна назвати нормальним - на 100 км автомобіль використовує до 14 літрів пального.

Опубликовано: 07.01.2014 18:11

Чужой среди своих – свой среди своихВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia