Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Зміни в податковому кодексі України

Зміни в податковому кодексі України

З 1 січня нового року в силу увійшов закон про сплату акцизного збору на перероблені з вантажних легкові автомобілі. Він був підписаний 27 грудня Президент України В.Ф.Януковичем і звучить як «Про внесення змін до Податкового кодексу про ставки окремих податків і податкових пільг».
За даними Міністерства доходів і зборів України, близько третьої частини усіх ввезених в Україну вантажних автомобілів без акцизного збору пізніше переобладнуються і реєструються в ДАІ як легкові. Планується зібрати в казну з цих доходів близько 300 мільйонів гривень на рік. Якщо намічені плани Міністерства здійсняться, то щорічно скарбниця України поповнюватиметься аналогічною сумою.
Цей закон торкнеться в першу чергу перегонників автомобілів і майстерні, які переобладнують вантажні автомобілі, в Західній Україні.
Також з 1 січня заборонено ввезення в країну і проведення першої реєстрації транспортних засобів (виготовлених в Україні або ввозяться з-за кордону), які відповідають екологічним нормам нижче показника Євро-4. Дане рішення було ухвалене у зв'язку з прийнятим у липні 2012 року законом, який передбачає введення норм Євро-3 для колісних транспортних засобів з 2013 року, а з 1 січня 2016 року буде вводитися норми Євро-5.
Українські виробники (майже все) порадували тим, що заявили згоду і готовність перейти на нові екологічні стандарти.

Опубликовано: 03.01.2014 17:43

Изменения в налоговом кодексе УкраиныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia