Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Довідка-рахунок - зручне рішення при продажу авто

Довідка-рахунок - зручне рішення при продажу авто

Ось ви прийняли рішення продати свій автомобіль. І навіть знайшли майбутнього нового власника. Безумовно , стає ясно , що для переоформлення транспортного засобу на нового господаря , вам необхідно буде затратити деякий час. Яка документація будуть потрібні ? - У першу чергу - довідка- рахунок . Що це таке ? - Папір, який підтвердить передачу транспортного засобу новому власникові і його право власності на авто. Крім того , вона дає підстави для подальшої постановки машини на облік. Довідка рахунок - документ строго підзвітний , що має свій порядковий номер , печатку і серію. Видавати його мають право лише сертифіковані підприємства , тому дуже важливо , де саме ви будете оформляти довідку-рахунок Київ .

    
Власне , існує вибір : такі ж функції виконує і нотаріальний договір купівлі-продажу. І хоча це абсолютно різні речі , місія у них одна й та ж. Тобто , ви однаково можете оформити як довідку-рахунок Київ , так і договір купівлі-продажу , згідно обом паперів продавець зобов'язується протягом найближчого часу передати заздалегідь обумовлену грошову суму за транспортний засіб покупцеві . Але деяка різниця між ними все-таки існує. А саме , довідка- рахунок має свої переваги. По-перше , вона набагато дешевше. Наприклад , оформити її в компанії «Авто- айленд » коштує 699 грн для фізичних осіб та 799грн для юридичних . Крім того , «Авто- айленд » пропонує постійно діючу знижку , згідно з якою оформити довідку-рахунок в Києві можна завжди дешевше , ніж в інших компаніях. Для цього достатньо лише вказати фірму , де ви знайшли ціну менше , і отримати від їх суми ще мінус 50грн.

    
По-друге , робити довідку простіше і швидше. Зазвичай , адекватний салон витрачає на це 20-30 хвилин часу , відповідно, покупець і продавець встигають попити кави , а документація вже будуть на руках. Ще один плюс , як уже говорилося , - це документ суворої звітності , і його не може виписувати яка потрапило організація . Таким чином , довідка- рахунок набагато надійніше і вигідніше , реєструє її сертифікований фахівець , таким чином виключаючи поява в ній помилковою інформацією .

    
Важлива і оцінка автомобіля . Враховуючи оплату прибуткового податку від продажу , якщо власник продає машину більше одного разу за рік ( або ж це вантажне авто) , дуже важливо правильно і реально оцінити транспорт , адже дані про нього вписуються в довідку-рахунок Київ . Після передачі автомобіля новому господареві на ТЗ ставляться номера ТРАНЗИТ .

    
Який вибір робити - вирішувати, звичайно , вам , але якщо ви хочете надійно і менше ніж за півгодини вирішити всі справи з продажу / покупки машини , радимо вибирати саме довідку рахунок . У Києві оформити її недорого і швидко можна за адресою бульвар Лепсе 10 , сертифікований салон «Авто- айленд ».

Опубликовано: 15.12.2013 18:30

Справка-счет – удобное решение при продаже автоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia