Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

МАЗ здає позиції

МАЗ здає позиції

Мінський автомобільний завод потроху здає позиції на російському ринку. Якщо з січня по вересень минулого року частка вантажівок середньою масою становила близько 13 відсотків, то за поточний період вона знизилася до 9.

Торік білоруські вантажівки займали частку ринку в 12,8 відсотків. Це загальна тенденція, що говорить про те, що в країні стає більш популярним вітчизняний вантажний транспорт, а не іномарки. На початку поточного року іноземні виробники займали 48,3 відсотків продажів, а на даний момент їх частка знизилася до 39,6 відсотків. Зате зміцнилося становище вантажівок КамАЗ з 33,5 відсотків до 45,6 і «Урал» з 4,9 відсотків до 5,4. Загальний обсяг ринку вантажного автотранспорту знизився 33,4 відсотка в порівнянні з попереднім роком. Зазначимо, що планувалося об'єднання МАЗ і КамАЗ в цьому році було остаточно відхилено Олександром Лукашенком, який визнав, що таке злиття було б невигідно білоруській стороні.

Зате шанси з'явилися у інших об'єднань компаній, що виробляють вантажівки. Може бути, скоро оголосять про те, що китайська корпорація Dongfeng Motor і французький концерн PSA Peugeot Citroen з'єднаються в одному провадженні. При цьому китайська сторона придбає 30 відсотків акцій другої сторони. Таким чином, положення французького виробника повинно стабілізуватися. Сума операції дорівнює 10 мільярдам юанів.

Опубликовано: 21.11.2013 18:59

МАЗ сдает позицииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia