Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Як я в автоломбарді машину купував

Як я в автоломбарді машину купував

Моя ідея придбати машину в автоломбарді не викликало схвалення у жодного знайомого. Кожний не пріметнул назвати це повною маячнею . Мовляв , там автомобілі силою відбирають , потім проблеми можуть бути з колишнім власником і міліцією. Але чи такий страшний чорт, як його малюють? - Вирішив вникнути в це питання.

Після продажу свого старого автомобіля необхідно було шукати собі новий засіб пересування. Вгодованим гаманцем я не відрізнявся , так що ідея покупки в салоні відпала сама собою. Вирішив моніторити сайти : по фільтрах популярних автомобільних порталів почав підбирати відповідний варіант . Натикався в основному на перекупників або сумнівних продавців. Знайшов пару- трійку реальних пропозицій , але така марка авто і ціна мене не влаштовували. Загалом, ніякого толку від оголошень не було , тільки час витратив . На всіх сайтах практично одні й ті ж машини продаються , тільки з різних акаунтів і за різними цінами . Хто як накине . Найбільш реальні пропозиції (і ціни ) виходили від комісійних майданчиків при автоломбарду . Вони то мене й залучили .

Середньостатистичної людини , такого як я , насамперед цікавили три речі: а ) чому настільки низькі ціни в порівнянні з іншими б) чи немає при цьому проблем з авто в ) чи можливо , що машина продається без відома власника

Відповіді на ці питання з неба , як кажуть, не впадуть , тому довелося їхати в автоломбард за логічними відповідями. Вибравши один , на мій погляд самий гідний , рушив в дорогу.

На комісійній площадці автоломбарду було приблизно машин сто. Не встиг я розглянути всі , як підкрався менеджер. Я вирішив порасспрашивать . Виявилося , що на продаж виставлена ​​всього третина автомобілів , інші чекають своїх власників. Купити авто в автоломбарді , що знаходиться в заставі , без відома господаря не можна. Деякі автомобілі стоять тут чисто на комісійній продажу , тому такий непоганий вибір. Відносно цін - вони виявилися дійсно нижче ринкових. Багато хто хоче швидше позбутися авто в силу особистих фінансових обставин . Так само менеджер розповів , що всі машини з оформлення кристально чисті , проходили перевірку в МРЕО на арешти , штрафи , застави та інше , інакше автоломбард ні за що б їх не прийняв. Адже кому потрібні проблеми . Саме тому автоломбард несе 100 % гарантію за юридичний статус авто.

Перевірити на ділі я вирішив так : взяв у автоломбарді телефонний номер власника однієї з машин , яка мені сподобалася. Зв'язавшись з господарем Тойоти Королла , почув підтвердження , що машина дійсно продається по його волі, і щоб не чекати реалізації , він узяв авансом гроші у автоломбарду на нову , а цю виставив на комісійний майданчик .

Останнє питання, яке мене зацікавив - чи може власник авто після його продажу опротестувати покупку в суді і повернути машину . Відповідь на нього я вирішив з'ясувати у знайомого юриста . - Автоломбард виписує на себе генеральне доручення , і , формально , є власником машини. Тому перед продажем авто знімають з обліку , а новий власник ставить її на себе. Після цього проблем ніяких не виникає.

Висновки: Купувати машину в автоломбарді можна . Мінус виявив один - асортимент таки кульгає. Відчуваєш себе на розпродажі , вибирати треба з того , що є. Плюсів знайшов більше - низька ціна і допомогу в оформленні документації . Головне підійти до вибору автоломбарду толково . Вибирати компанію з репутацією на ринку і хорошими відгуками клієнтів , адже велика організація не стане займатися дрібними махінаціями .

Опубликовано: 14.11.2013 11:30

Как я в автоломбарде машину покупалВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia