Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Відверто про інфрачервоні панелі

Відверто про інфрачервоні панелі

З приходом холодів багато хто стикається з проблемою обігріву приміщення. Ось тут і починається найцікавіше. На сьогоднішній день є кілька способів , як опалити приміщення : дровами і вугіллям , газове опалення , електричний котел або інші види електричного опалення і нове , зовсім маловідоме - це опалення інфрачервоними панелями. Широкий вибір електричних панельних обігрівачів представлений в інтернет -магазині Цифра Плюс .

    
Принцип роботи .

    
Уявіть собі холодний сонячний зимовий день. Коли стати навпроти сонячних променів , відчуєте приємне тепло , від якого не хочеться відриватися . Або , наприклад , прохолодний літній вечір , коли ви сидите біля палаючого багаття , теж можна відчути ніжне тепло вогню. Все це тепло ми відчуваємо за допомогою інфрачервоних променів. Тому же принципом працюють обігрівальні панелі. За допомогою інфрачервоних променів панель нагріває не повітря , а предмети , які знаходяться в приміщенні. Відповідно ці предмети зберігають тепло , і при цьому підвищується тепловіддача в приміщенні. Як правильно порахувати і підібрати обігрівачі саме для вашого приміщення , ви зможете прочитати тут , де детально описані розрахунки по площі обігрівається простору.

    
Перевага інфрачервоних панелей.

        
висока тепловіддача
        
Швидкий обігрів
        
безшумна робота
        
Найпростіший монтаж ( монтажна товщина всього 5 см)
        
Вбудований термостат і кронштейн
        
Закритий нагрівальний елемент
        
заземлення
        
Два види тепла: інфрачервоне - 70 % і конвективное - 30%

    
Чи небезпечний для здоров'я обігрів приміщення інфрачервоними панелями ?

    
Ось тут слід зазначити , що інфрачервоні обігрівачі бувають декількох видів. Ми зараз говоримо саме про інфрачервоні панелі відомих виробників Ensa і Uden -S. Тепло , яке виробляють ці обігрівачі , є абсолютно нешкідливим для організму людини. За даними дослідження , на офіційних сайтах виробників даного товару , абсолютно достовірно написано , що це екологічно чисте опалювання , та ще й досить ефективний і економічний спосіб обігріву. Дані обігрівачі не сушать повітря в приміщенні , не піднімають пил ( а значить антиалергенні ) , не спалюють кисень , мінімальне електромагнітне поле. В даний час інфрачервоні панелі є найоптимальнішим видом опалення .

    
Придбати інфрачервоні панелі можна в інтернет магазині або в магазинах роздрібних продажів.

Опубликовано: 12.11.2013 12:26

Откровенно про инфракрасные панелиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia