Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Боротьба добра зі злом продовжується

Боротьба добра зі злом продовжується

Протистояння між водіями та інспекторами ДАІ, схоже, переходить на новий рівень: якщо перші активніше починають боротьбу за свої права, встановлюючи відеореєстратори , звертаючись до суду, вивчаючи ПДР і закликаючи громадськість, то другі винаходять все нові схеми, щоб відбирати гроші будь-якими шляхами. Єгор Воробйов, співробітник громадської організації «Дорожній контроль», розповів, до яких хитрощів вдаються інспектори.

Найнебезпечніше нововведення - це зупинка автомобіля нібито за порушення ПДР, але з заявою, що в салоні запах алкоголю. Спрацьовує це вранці або ввечері і коли в машині немає пасажирів - свідків. Алкотестера у інспектора, звичайно, немає, і він пропонує проїхати на медичний огляд. Природно, що водій відмовляється, будучи впевненим у своїй тверезості. Тоді інспектор складає протокол з підписами двох понятих (зазвичай знайомих інспектору водіїв таксі) про відмову, що по Адмінкодексу рівнозначно визнанню. Природно, що потім суд і відповідні штрафи. Як роз'яснив юрист, дії інспектора неправомірні - він зобов'язаний перевірити алкотестером, і якщо водій не згоден з результатом, то лише тоді виписати направлення на огляд і доставити особисто на службовому авто водія до нарколога.

Є ще один спосіб «розводу»: на зебрі під колеса автомобіля кидається підставний пішохід, а неподалік чергує патруль ДАІ.

Опубликовано: 09.11.2013 10:21

Борьба добра со злом продолжаетсяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia