Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Хто крутіше за McLaren F1

Хто крутіше за McLaren F1

Видання Car родом з Британії десь знайшло новітню інформацію про наступне покоління суперкара McLaren, який дебютує в найближчим часом і буде ідеологічним і логічним продовженням роботи втіленої в F1.
Усередині коропораціі новинку іменують P12, «під капот» поставлять двигун, який стоїть на купе MP4-12C з тією різницею, що 3,8-літровий механізм форсують до 800 кінських сил. Крім цього, в автомобіль додадуть рекуперацію кінетичної енергії з системою KERS, яка додасть прискорення основного мотору. Спеціальні кнопки на кермовому колесі будуть відповідати за активізацію цієї системи.
Згідно з попередніми даними, це авто всього за 2,8 секунд набере 96 кілометрів на годину, за 5 з половиною - 160 кілометрів на годину, а за 20 розженеться до 230-та кілометрів на годину.
Нова модель буде двомісним, так як інженери довго і наполегливо пробували варіант розміщення третього посадочного місця, але в цьому випадку довелося б дуже «роздути» кузов.
Новий автомобіль буде «покритий» карбоновий монокок, активним аеродинамічними елементами, підвіскою з адаптивною амортизацією, системою стабілізації (п'ять режимів роботи), а також гальмівним механізмом від Brembo з дисками з карбон-кераміки.
Імовірно, буде зібрано всього 500 примірників P12. Орієнтовна вартість - 750 тисяч євро.

Опубликовано: 18.01.2012 15:42

Кто круче McLaren F1Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia