Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Київ засмучений станом на дорогах

Київ засмучений станом на дорогах

На форумах піднялася хвиля обурень через дороги покритих льодом і нерозторопність служб, які відповідають за їх чистку.
Форумчани пишуть, що на метро Сирець, наприклад, все стоїть. Дорога розкотити так, що аж блищить. І в одну і в іншу сторону скільки вистачає огляду все забито. Якщо не збираєтеся чекати до ранку - об'їжджайте. А іноді машини були просто не в змозі впоратися зі слизькою дорогою і водії вимушено виїжджали на червоне, правда заздалегідь щосили сигналили для того, щоб не пошкодити ненароком пішоходів або сусіднє авто. На спусках і підйомах зараз особливо важко.
Деякі водії просто зупиняли свої автомобілі на узбіччі і чекали, поки дороги не будуть посипані сіллю, деякі просто йшли в метро. Безсумнівно, ситуація позначилася на кількості ДТП. Наприклад, на Щербакова три авто зіткнулися один за одним, по вулиці Теліги кілька автомобілів вилетіли на тротуари. Ще одне ДТП на Райдужному, ще одне - на Лайоша Гавро.
Працівники комунальних служб говорять, що почалося все у вихідні. До великої радості, так як автомобілів було порівняно небагато і працівники встигли зайнятися розчищенням головних шляхів сполучення. Відзначається, що найбільш проблемний участнок - Щусєва-Теліги.
Фахівці нагадують - будьте гранично уважні і обережні у несприятливих погодних умовах. Не гальмуйте різко - це небезпечно. При різкому гальмуванні колеса блокуються і автомобіль може піти в юз. На небезпечних ділянках намагайтеся зберігати невелику і постійну швидкість, набирайте швидкість дуже повільно і не крутите кермом швидко. Відмовтеся від різких маневрів і обгонів. На підйом заздалегідь виберіть досить низьку передачу для того, щоб не довелося перемикатися під час руху вгору. На спуску на вичавлюйте зчеплення. Гальмуєте максимально плавно.
І обов'язково пам'ятайте про пішоходів! У пішохідних переходів і дитячих установ максимально знизьте швидкість.

Опубликовано: 17.01.2012 20:28

Киев огорчен состоянием на дорогахВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia