Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Оновлення від Citroen

Оновлення від Citroen

Citroen показав на автосалоні в Брюсселі новинку - С1, який відрізняється оновленою зовнішністю а також деякими новими опціями.
Зараз ця модель оснащується 2 світлодіодами денного світла, панеллю для підключення додаткових гаджетів і аудіосистемою для компактів. Тим не менш, головне нововведення - автоматична коробка з підрульовими перемикачами.
Новинка оснащена трициліндровим двигуном на 68 кінських сил. На версії з механічною коробкою передач знижено витрату палива а також рівень викидаються шкідливих речовин в атмосферу. Примітно, що витрата палива складе 4,3 літра на 100 кілометрів. А роботизований варіат трохи більше - 4,5 літрів на змішаному циклі.
Нова марка Citroen стає пізнаваною завдяки новому дизайну кузова, в якому укорочений капот. Передні фари залишили без змін, а ось бампер повністю переробили, в нього вписали противотуманки і світлодіоди особливої ​​форми. Нагадаємо, що ці штрихи взяті від Citroen DS3 і Citroen С4 Aircross. Ще одним нововведенням можна назвати колісні диски на 14-ть дюймів від «Notus». Безсумнівно, додалися й деякі опції для цієї малолітражки.

Опубликовано: 12.01.2012 14:30

Обновление от CitroenВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia