Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Tata EMO

Tata EMO

Tata Technologies - підрозділ Tata Group (індійський концерн). На моторшоу в Детройті ними був продемонстрований маленький концепт електрокара, який отримав назву Емо (Електро мобілу). Дане авто є символом наступаючої епохи індійського автоінжінірінга (за заявами Уоррена Харріса президента фірми).
Новинка оснащена передньою підвіскою McPherson, а також напівзалежної пружинної конструкцією ззаду. Привід передній. Движок - два електромотори, які отримують енергію від акумуляторів літій-іонного типу загальною потужністю кіловата 18.4. Концерн заявляє, що запас ходу складає близько 160 кілометрів, максимальна швидкість - 105 кілометрів на годину. На жаль, до цих пір невідомо, скільки часу необхідно на підзарядку.
Харріс говорить, що розроблений виключно концептуальний автомобіль, без якого або замовлення від виробників. Тим не менше, якщо яка-небудь з компаній проявить інтерес до розробки, Tata Group із задоволенням розгляне пропозиції про співробітництво.
Харріс сказав, що орієнтовна вартість при запуску моделі у серію могла б скласти 20 тис. доларів. Тим не менш, у найближчих планах електрокар не буде запущений в серію.

Опубликовано: 12.01.2012 00:51

Tata eMOВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia